
Family Tours bestaat sinds 2005 en kan zich nog steeds onderscheiden met haar unieke programma gericht op families met kinderen van verschillende leeftijden. Het programma speelt in op de behoefte die leeft bij mensen die altijd hun eigen vakantie planden buiten het reguliere aanbod. Liefhebbers van die mediterrane cultuur, de gastronomie en de prachtige natuur. Mensen die niet zo nodig de hele dag in de zon hoeven te bakken maar die ook andere behoeften hebben.
Op de nieuwe website is het mogelijk te zoeken op Kaart, Kenmerken en nieuw is dat je ook op Beschikbaarheid en Thema kunt zoeken.
![ci6_tclassic_03_1259601371262[1].jpg](/images/257/3484.160.jpg)
Echt zooo mooi, deze volledig ingerichtte safaritenten in een park in Eco - Style, vol in het groen... en op 1500 meter van het strand! Tenten voor 4 en voor 5 personen. Sfeervol is deze eco camping, meer veel smaak & oog voor zowel de uitstraling als de natuur! Gelegen op Ile dOleron, bekend om het warme klimaat.