De reisorganisator heeft het recht de overeenkomst op te zeggen wegens gewichtige omstandigheden. Onder gewichtige omstandigheden worden verstaan omstandigheden die van zodanige aard zijn dat verdere gebondenheid van de reisorganisator aan de overeenkomst in redelijkheid niet kan worden gevergd.
Indien de oorzaak van de opzegging aan de reiziger kan worden toegerekend, komt de hieruit voortvloeiende schade voor rekening van de reiziger.
Indien de oorzaak van de opzegging aan de reisorganisator kan worden toegerekend, komt de hieruit voortvloeiende schade voor rekening van de reisorganisator.
Indien de oorzaak van de opzegging noch aan de reiziger noch aan de reisorganisator kan worden toegerekend, dragen partijen ieder hun eigen schade.
![ci6_tclassic_03_1259601371262[1].jpg](/images/257/3484.160.jpg)
Echt zooo mooi, deze volledig ingerichtte safaritenten in een park in Eco - Style, vol in het groen... en op 1500 meter van het strand! Tenten voor 4 en voor 5 personen. Sfeervol is deze eco camping, meer veel smaak & oog voor zowel de uitstraling als de natuur! Gelegen op Ile dOleron, bekend om het warme klimaat.